Categorieën: Nieuws

Kantoor ABN AMRO in Haren gaat in september dicht

ABN AMRO krimpt haar kantorennetwerk in, met als gevolg dat het kantoor in Haren aan de Rijksstraatweg 184 op 11 september gaat sluiten. Dat maakte de bank donderdagochtend bekend.

Klanten kunnen vanaf deze datum terecht in het kantoor aan de Grote Markt in Groningen. Klanten in de omgeving van het kantoor in Haren ontvangen een uitnodiging om ondersteuning te krijgen bij het online bankieren. De medewerkers van het kantoor in Haren werken voortaan in een ander ABN AMRO kantoor. De huur van het kantoorpand is opgezegd.

Volgens de bank blijkt uit onderzoek dat een grote meerderheid van de oudere en minder mobiele klanten de bankzaken online regelt. Omdat bijna iedereen dit doet, krimpt het bedrijf het aantal fysieke locaties van de bank in. Er bestaat een groep klanten die wel extra ondersteuning nodig hebben; deze kunnen volgens de bank gebruik maken van een financiële zorgcoach.

Tom Veenstra

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

8 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

8 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

12 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

12 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

13 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

13 uur geleden