Categorieën: Nieuws

Jongen (14) vermist in Haren

In Haren wordt sinds woensdagavond een veertienjarige jongen vermist. De politie heeft een Burgernetactie op touw gezet.

De tiener is voor het laatst gezien rond 20.45 uur in Haren. “Het gaat om een blanke jongen die atletisch gebouwd is”, meldt Burgernet. “Hij is 1.72 meter lang en heeft kort gemillimeterd haar. Tijdens zijn vermissing droeg hij een rode trui met capuchon, een zwarte trainingsbroek en witte sportschoenen.”

Mensen die weten waar de tiener verblijft, of de jongen sinds 20.45 uur gezien hebben, wordt gevraagd contact op te nemen met de politie op alarmnummer 112.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

37 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

56 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

2 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden