Categorieën: Nieuws

Hitte en coronavirus zorgen voor topdrukte bij Dierenambulance

De Dierenambulance in Groningen heeft het smoordruk. Dat komt volgens de vrijwilligers door een combinatie van het warme weer en het coronavirus.

Naast het warme weer, wat ervoor zorgt dat meer dieren het moeilijk hebben, zorgt het coronavirus ervoor dat mensen meer om zich heen kijken. Daardoor zien ze vaker dieren in nood (of dieren die in nood lijken te zijn). Daardoor krijgt de Dierenambulance meer telefoontjes van bezorgde Groningers dan normaal.

De collecteactie gebeurt dit jaar niet op de normale manier. De Dierenambulance is daarom een QR-code actie gestart. Doneren aan de Dierenambulance kan door onderstaande QR-code te scannen en een geldbedrag over te maken via een App van de bank.

Tom Veenstra

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

1 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

3 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

4 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

14 uur geleden