Carrington Love van Donar (foto: Gerrie van der Boom - FotoKlick Fotografie)
Acht werkgroepen zijn deze maand aan de slag gegaan met de uitwerking van de BeNeLeague. Dat is de gecombineerde basketbalcompetitie voor topteams van Nederland en België.
In totaal zijn 32 mensen van de clubs, waaronder Donar, aan het werk. Zij zijn verdeeld over acht werkgroepen en buigen zich onder meer over onderwerpen als de speelkalender, het opstellen van reglementen en zaken rond de financiën, commercie en media.
In oktober wordt op een ledenvergadering besloten of de BeNeLeague per september 2021 van start kan gaan. De Basketball Bond hoopt dat met de invoering van de BeNeLeague het niveau van het Nederlandse basketbal omhoog gaat.
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…