Categorieën: Nieuws

Asfalteringswerkzaamheden Zonnelaan in volle gang

Op de Zonnelaan in de wijk Paddepoel wordt sinds vrijdagavond 19.00 uur druk gewerkt om de weg van een nieuwe laag asfalt te voorzien. Door de werkzaamheden is de weg in beide richtingen afgesloten.

Vrijdagavond begonnen de wegenbouwers met het verwijderen van het asfalt. De komende dagen wordt er vervolgens een nieuwe onderlaag aangebracht en daarna volgt het nieuwe asfalt. De werkzaamheden vinden plaats op de Zonnelaan tussen de afslag met de Pleiadenlaan en de noordelijke ringweg. Automobilisten kunnen niet gebruik maken van de Zonnelaan. Men wordt met omleidingsborden omgeleid via de Pleiadenlaan, westelijke- en noordelijke ringweg. Fietsers en voetgangers hebben geen hinder van de werkzaamheden.

De stremming van de Zonnelaan duurt tot aanstaande maandag 06.00 uur. Vanaf dan is de weg in beide richtingen weer geopend voor het verkeer.

Foto: 112groningen.nl
Foto: 112groningen.nl
Foto: 112groningen.nl
Foto: 112groningen.nl
Foto: 112groningen.nl
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

1 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

2 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

5 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

5 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

6 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

6 uur geleden