Foto: Joachim Kohler via WikiMedia
De parodiefractie van de ‘Partij tegen de Student’, die op 1 mei jongstleden meldde mee te gaan doen aan de verkiezingen voor de Universiteitsraad van de Rijksuniversiteit Groningen, was volgens initiatiefnemer Léon Melein slechts een schreeuw om aandacht.
“Ik ben blij met alle aandacht voor dit project, maar toch ook wel ergens verbaasd. Zelfs met een totaal absurd manifest werd er hardop getwijfeld of we mee zouden doen en of we dan zetels zouden halen. Ik hoop dat de media de échte partijen en de verkiezingen komende maand net zo serieus zullen nemen”, aldus Melein (25), masterstudent Informatiekunde aan de RUG.
“In feite wint de Partij tegen de Student al jaren, aangezien de opkomst bij de verkiezingen maar zo’n 30 procent is. Dit ondanks vele pogingen om hier iets aan te doen. Bovendien zorgt de coronacrisis ervoor dat partijen de student niet kunnen opzoeken met een flyer of een verhelderend praatje”, aldus Léon Melein. “Ga stemmen! Lees je goed in, maak een weloverwogen keuze en breng tussen 8 en 12 juni je stem uit. Want anders wint de Partij tegen de Student alsnog!”
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…