Categorieën: Nieuws

Groninger Museum verlengt tentoonstellingen

De tentoonstellingen in het Groninger Museum, worden verlengd. Vanaf 1 juni 2020 is het Groninger Museum weer open voor bezoekers, vanaf 25 mei kunnen er weer tickets geboekt worden via de website.

De tentoonstelling Mondo Mendini – De wereld van Alessandro Mendini, zou te zien zijn tot en met 5 mei, maar is verlengd tot en met 30 augustus 2020. De bevrijdingstentoonstelling En tóch staat de Martini – 75 jaar bevrijding in Groningen loopt tot 27 september 2020. Wat zullen de buren zeggen?, een fototentoonstelling met  van werk van  Erwin Olaf, Catherine Opie, Inez van Lamsweerde en David LaChapelle, is verlengd tot en met 4 oktober 2020. Ook de expositie Drukker in oorlogstijd – H.N. Werkman en de Blauwe Schuit is te zien tot en met 4 oktober 2020. De zeefdrukken van de Groninger kunstenaar Willem Kolvoort zijn te bewonderen tot en met 20 september 2020.

De tentoonstelling Stranger Things – mode en design die deze zomer gepland stond is uitgesteld tot 2021, de exacte data daarvan worden later bekendgemaakt.

Bezoekers kunnen alleen online een ticket kopen voor een vast tijdslot en zij zullen in het museum vaste routes moeten volgen. Vanaf 25 mei volgt hierover op de website van het Groninger Museum.

Tom Veenstra

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

2 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

3 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

4 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

4 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

5 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

7 uur geleden