Categorieën: Nieuws

Bewoners Wilhelminakade zijn hardrijders beu

Een aantal bewoners van de Wilhelminakade heeft het gemeentebestuur opnieuw een brief geschreven over de problemen met hardrijders in hun straat.

De bewoners zonden het college op 9 september een soortgelijke brief, maar kregen tot nu toe geen antwoord. Bovendien zijn de problemen niet verminderd. Veel auto’s en motoren geven flink gas als ze de Plantsoenbrug gepasseerd zijn. Vooral motorrijders verwarren de Wilhelminakade met het TT circuit. Ze rijden soms meer dan 100 km per uur, met tientallen dB’s teveel aan lawaai, zodat een gesprek niet meer mogelijk is.

De bewoners hopen dat het gemeentebestuur hun klacht nu wel serieus neemt, en hebben het college uitgenodigd om zelf poolshoogte te komen nemen.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

15 uur geleden