Categorieën: Nieuws

VVV kantoor helemaal van Grote Markt verdwenen

Het VVV kantoor is nu helemaal van de Grote Markt verdwenen. Het gebouw werd de afgelopen weken ontmanteld, omdat het overbodig is geworden.

De komende tijd wordt er op die plek nog aan de bestrating gewerkt. Het tijdelijke gebouw was overbodig geworden, omdat de VVV in Forum Groningen zit.

Er zaten ook trappen op het gebouw die als zitjes werden gebruikt. Er worden nieuwe plannen gemaakt voor de inrichting van de Grote Markt. Mogelijk komt er een nieuwe voorziening waar mensen die de stad bezoeken kunnen zitten.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Dat zou er een fantastische oplossing komen voor het grote gemis.Het was een geweldige plek voor iedereen.

  • Blij dat dat waardeloze gebouw weg is. Prima voor the time being omdat het niet anders kon, maar het was toch oerlelijk. Nu een mooie fontein, veel bomen met mooie zitrondjes er om heen. Ook goed voor het milieu. Geen Grote Markt maar Groene Markt!

  • Nu nog even de footprint wegpoetsen. Als de bussen eenmaal weg zijn kan die brede asfaltweg ook opgedoekt worden en de grote markt meer ingericht worden als een verblijfsruimte.

  • Niet dat het aangezicht nu mooi is , maar HET MONSTRUM wat er achter staat is nu wel (grotendeels) mooi uit het zicht.

  • Ik kan nu niet zeggen dat ik het oude aanzicht minder lelijk vond als wat er nu is gebouwd. Vind de nieuwe gevels erg verschillend overkomen en nu niet bepaald synergetisch. Had mij er vantevoren meer van voorgesteld, helemaal omdat men het telkens over opwaarderen van deze zijde van de Grote Markt had.

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

51 minuten geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

1 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

5 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

5 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

5 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

6 uur geleden