In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft de politie een einde gemaakt aan een samenkomst bij Vindicat. 15 studenten kregen een boete.
De politie: ‘Vannacht kregen wij een melding dat er in een pand aan de Grote Markt in Groningen mogelijk een feestje gaande zou zijn. Hierop zijn wij ter plaatse gegaan en troffen in het pand 15 personen aan. De samenkomst is beëindigd en alle aanwezige personen hebben een bekeuring aangezegd gekregen’. De bekeuring bedraagt 390 euro per persoon.
Vanwege de coronacrisis zijn samenscholingen binnen anderhalve meter van meer dan twee personen verboden. Ook horeca en aanverwante zaken moeten verplicht de deur sluiten.
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…