Categorieën: Nieuws

Oproep WIJ Groningen: ‘Blijf ons opzoeken!’

Ondanks dat alle locaties van WIJ Groningen in de stad niet toegankelijk zijn voor bewoners, roept de organisatie mensen met hulpvragen op zich gewoon te melden. “Wij werken gewoon door, dus schroom niet”, zegt Mirjam Kuin van WIJ Groningen. 

Bewoners kunnen gewoon bellen en mailen met hulpvragen. “Het kunnen hele kleine dingen zijn die voor de mensen heel groot zijn, zoals: hoe krijg ik mijn boodschappen. Het kan ook gaan over kinderen waarvan de thuissituatie niet veilig genoeg is en daar bieden we nog steeds ondersteuning aan,” vertelt Kuin.

“Van belang is dat alle bewoners van de stad Groningen weten dat wij bereikbaar zijn en dat wij hen met veel, zo niet alle vragen kunnen helpen. Natuurlijk is zelfredzaamheid een uitgangspunt van WIJ Groningen, daar helpen we bewoners ook mee dit te realiseren, maar in deze tijd is zelfredzaamheid geen vanzelfsprekendheid. Wij luisteren goed naar de hulpvraag en lossen deze desgewenst zelf op of koppelen bewoners aan één van de vele initiatieven die op dit moment in gang zijn gezet,” laat WIJ Groningen weten.

 

Wouter Holsappel

Bekijk reacties

  • Ja ja. Mooie woorden van mevrouw, helaas heeft zij deze woorden de afgelopen maanden nog op geen enkele wijze waar kunnen maken. Dus nu moet ik plotseling geloven wat mevrouw zegt? Antwoorden op vragen die krijg je van WIJ niet en dat weet mevrouw ook. Problemen in stand houden, daar is ze goed in.

  • Van mij mag deze Stichting Wij wel wegbezuinigd. Ze kwetsen mensen, en schofferen ze. Bijv, tegen een dakloze. We helpen je als je een baan hebt, en gaat werken. Ze weigeren Ouders jeugdhulp, en verwijten deze kindermishandeling.
    Ipv van de hulp te regelen, dreigen ze de kinderen uit huis te halen.

    Ze helpen Vaders die biologische Moeders schoppen en slaan. De slappe hulpverleensters zijn namelijk bang voor gewelddadige mannen.

    Ze zijn dom en niet opgeleid als hulpverlener, en beheersen de Nederlandse taal slecht. En als je klaagt over de medewerker, bij de Gemeente Groningen dan dreigen ze met sancties. Dus je moet als burger maar voor hun kruipen.

    Vergeet niet dat de Gemeente je kinderen naar goedkope partijen stuurt, zodat je als ouder zit met allerlei rompslomp met deze figuren. Terwijl de huisarts in 5 minuten een verwijzing heeft gemaakt. En ten tweede je met goede jeugdhulp veel verder komt, dan met een organisatie waar het personeel steeds wisselt omdat ze slecht betaald krijgen.

  • Dat de kwaliteit , kennis en kunde van de WIJ/teams te wensen over laat , weet ik uit ervaring. Echter slecht betaald worden de medewerkers zeker niet!. Ooit begonnen als bezuinigingsoperatie, lopen de kosten inmiddels behoorlijk uit de hand. Er zijn in het land teams die failliet zijn gegaan.

  • Deze Stichting is opgericht om burgers te ondersteunen. En moest de Gemeente geld opleveren. Echter zijn ze achter de schermen politieke vriendjes met Bureau Jeugdzorg, daarom beschuldigen ze zo veel mogelijk van kindermishandeling. en die heeft weer een verdien model, kind zo vaak mogelijk in een ander pleeggezin dat levert hen meer geld op.

Recente berichten

Ten Boer viert tachtig jaar vrijheid: “De afstand tussen goed en fout kon heel klein zijn”

In de oude gemeente Ten Boer is afgelopen week uitgebreid stilgestaan bij tachtig jaar bevrijding.…

1 uur geleden

Eieren vangen bij ei-lympics in Oosterpoort: “Het bakje gaat steeds hoger”

In de Oosterpoortbuurt heeft op paaszondag ei-lympics plaatsgevonden. Volgens Kevin van der Laan van de…

4 uur geleden

Donar maakt achterstand goed en wint van Leiden

Donar heeft zondagmiddag in Leiden gewonnen van ZZ Leiden. De Groninger basketballers stonden kort voor…

5 uur geleden

Tafeltennissers GTTC zien kampioenschap aan hun neus voorbij gaan in ware thriller

Het is de tafeltennissers van GTTC dit weekend niet gelukt om kampioen te worden in…

5 uur geleden

VERZETJE! trekt honderden bezoekers: “Geschiedenis van de jaren tachtig herhaalt zich”

In Het Viadukt aan de Euvelgunnerweg vond zaterdagavond VERZETJE! plaats. Volgens Stijn ten Hoeve van…

6 uur geleden

Nieuw kunstwerk in Bevrijdingsbos: “Uitzicht op de vrijheid”

Het Bevrijdingsbos bij Noorddijk is een kunstwerk rijker. Aan de achterzijde van het bos is…

8 uur geleden