Bij de gemeente Groningen komen, ondanks het samenscholingsverbod in verband met het coronavirus, toch berichten binnen over kleinschalige, spontane festiviteiten voor Koningsdag.
De Buitengewone Opsporingsambtenaren van de gemeente waarschuwen daarom de inwoners van de gemeente om de gestelde regels in acht te nemen. “Hoe klein of goed bedoeld het ook is, dit mag niet! We zullen hier tegen optreden en bekeuren,” zo schrijft een boa op zijn Twitter-account.
Afgelopen weekend constateerde de gemeente al dat het in de binnenstad van Groningen een stuk drukker was dan de afgelopen weken. De gemeente zelf blijft daarom waarschuwen: “We begrijpen dat je met dit zonnetje zin hebt om naar het park, het plantsoen of naar de binnenstad te gaan. Maar blijf zoveel mogelijk thuis”, zo meldt de gemeente op haar Twitter-account.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…