Categorieën: OOG Ochtendshow

Hanzehogeschool organiseert Online Open Dag

De Hanzehogeschool Groningen organiseert vrijdagmiddag een Online Open Dag. Op die manier kunnen studiekiezers zich toch nog goed oriënteren op een studie, zonder gevaar voor het coronavirus.

Tijdens de Online Open Dag krijgen studiekiezers voorlichtingspresentaties van de opleidingen waar ze interesse in hebben. Daarnaast bieden veel opleidingen een live Q&A aan: tijdens een livestream kunnen studiekiezers vragen stellen aan de docent en/of studenten van een opleiding. Daarnaast kunnen studiekiezers ook wat van de sfeer proeven op de Hanzehogeschool, doordat er video’s te zien zullen zijn over bijvoorbeeld hoe het is om aan de Hanzehogeschool in Groningen te studeren en hoe de gebouwen en studieplekken eruit zien.

Om gebruik te kunnen maken van de Online Open Dag moeten studiekiezers zich van tevoren aanmelden via www.opendaghanze.nl. Daar is ook een timetable van de Online Open Dag te vinden, die vrijdagmiddag tussen 16.00 en 19.00 uur plaatsvindt.

Tijn Oprins, campagne coördinator voltijdwerving van de Hanzehogeschool Groningen, legde vrijdagochtend in de OOG Ochtendshow uit hoe alles nu precies in zijn werk gaat.

03-04-2020 Online Open Dag Hanzehogeschool
OOG Ochtendshow

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

3 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

3 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

3 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

4 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

4 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

6 uur geleden