Foto: Sebastiaan Scheffer
Het UMCG neemt donderdag twee patiënten over van intensivecare-afdelingen van ziekenhuizen uit Noord-Brabant. Dat gebeurt omdat de Nederlandse Vereniging voor Intensive Care verwacht dat het aantal opnames op deze afdelingen in Nederland de komende week zeker verdubbelt en mogelijk vervijfvoudigt.
De komende dagen worden patiënten van intensivecareafdelingen van Brabantse ziekenhuizen overgeplaatst naar ziekenhuizen buiten Brabant. Het UMCG neemt daarom vandaag nog twee patiënten over.
De meeste IC-patiënten met het coronavirus liggen nu in het Amphia Ziekenhuis in Breda. Van de 13 patiënten worden er vandaag 5 verplaatst naar ziekenhuizen buiten Brabant. “We doen dit uit voorzorg. Het is niet dat we het niet meer aankunnen, maar we verwachten dat er volgende week een nieuwe golf aan patiënten komt”, zo meldt Diederik Gommers van de Nederlandse Vereniging voor Intensive Care aan de NOS.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…