Foto: Lycurgus
Vanaf 1 augustus vervangt waterontharderfirma Amysoft SAMEN als naamsponsor van Lycurgus. Amysoft tekende dinsdagmiddag een contract met de Groningse volleybalclub voor twee jaar.
Daarnaast legde de club drie spelers vast voor het komende seizoen. Bennie Tuinstra en Geoffrey van Gent verlengen hun contract met één jaar. Dennis Borst heeft een doorlopend contract.
Volgens voorzitter Arie Wink zorgt Amysoft er mede voor dat er voor de komende twee jaar een sluitende begroting is. Wink voegde daar wel toe dat het qua sponsoring kwetsbaar blijft. Hij pleitte daarom voor een nadrukkelijke samenwerking op dit gebied met FC Groningen en Donar: “Dan kunnen we samen in de vijver vissen en het maakt ons ook sterker naar overheden en onderwijsinstellingen.”
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…