Categorieën: Nieuws

Internationale Vrouwendag in Groningen

8 maart Internationale Vrouwendag heeft in Groningen op verschillende plekken tot activiteiten geleid. Kleinere en grotere.

Rond het middaguur trok een stoet van meerdere honderden demonstranten door de binnenstad in het kader van Women’s March Groningen (foto). Daarna volgde een manifestatie op de Grote Markt.

In het Heerdenhoes verzamelden de vrouwen van Vrouwencentrum Jasmijn zich voor een afwisselend programma. In een zaal aan de Johan de Witstraat kwam de Stichting Femina Groningen bijeen.

Een ander groepje hield een samenkomst bij het beeld van Aletta Jacobs, dat sinds enkele jaren op deze dag van bloemen wordt voorzien.

Menno van Duinen

Recente berichten

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

18 minuten geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

33 minuten geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

1 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

3 uur geleden

Tbs met dwangverpleging voor Stadjer die zoontje vermoordde

De 46-jarige Curt E. is veroordeeld tot tbs met dwangverpleging voor de moord op zijn…

4 uur geleden

Gemeente presenteert wensbeeld voor Hortus Haren

Het gemeentebestuur heeft een wensbeeld voor de Hortus Botanicus in Haren vastgesteld op basis van…

5 uur geleden