Categorieën: Nieuws

Fietsster gewond bij verkeersongeluk Reitdiephaven

Bij een verkeersongeluk woensdagochtend aan de Reitdiephaven is een fietsster gewond geraakt. Dat meldt Rick ten Cate van de incidentenwebsite tencatefotografie.nl.

De melding van het ongeluk kwam rond 09.50 uur bij de hulpdiensten binnen. “Hoe het precies heeft kunnen gebeuren is nog onbekend”, vertelt Ten Cate. “Ter hoogte van de rotonde met de Professor Uilkensweg kwamen een taxi en een fietsster met elkaar in botsing. Op de fiets zaten een moeder en haar kindje. Het tweetal kwam door de aanrijding ten val.”

Hulpdiensten waren er snel bij. “Ambulancemedewerkers hebben de vrouw en het kindje gecontroleerd. Het kindje bleek niets te mankeren, maar de vrouw is met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. Het kind werd even later opgehaald door familieleden.” Naar de precieze toedracht wordt onderzoek gedaan.

Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

  • Ter plaatse wordt het steeds drukker. En ja... beroepschauffeurs. Die hebben natuurlijk altijd voorrang!
    Dat lijken ze tenminste wel vaak te denken.

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

1 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

2 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

5 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

5 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

6 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

6 uur geleden