De stichting Vrienden van het Martini Ziekenhuis heeft 10 duizend euro gekregen voor een buitenplek voor terminale en intensive care patiënten.
Het geld komt van de Vastgoedsociëteit Wildverband uit Groningen. Er is nog meer geld nodig om “Air Martini” voor elkaar te krijgen. De Vrienden van het Martini Ziekenhuis hopen dat nog dit jaar te realiseren.
“De wind voelen, een zonnestraal op je huid”, aldus Iepie Plagge, unithoofd Intensive Care. “De hond nog een keer aaien. Ervaren dat het echte leven nog bestaat. Even uit de rol van patiënt stappen. Samen met je dierbaren herinneringen maken en emoties delen op een andere plek dan de ziekenhuiskamer. De buitenplek is daarom onze grote wens,”
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Het zal toch niet zo zijn dat men - net als bij het Forum - vergeten is dat ziekenhuisbedden en rolstoelers niet door die smalle latten kunnen?
Daarbovenop vraag ik mij af of gezonde vitale mensen wel door ruiten kunnen lopen.
Mevrouw Kiki