Categorieën: Nieuws

Taxichauffeur wordt onwel en rijdt achteruit tegen gebouw in Haren

De hulpdiensten zijn vrijdagmiddag uitgerukt naar een gebouw van Visio aan de Rijksstraatweg in Haren. Daar is een taxibusje achteruit tegen een gebouw waar mensen met een beperking wonen gereden.

De chauffeur van het busje raakte, volgens omstanders, onwel en remde niet bij het achteruitrijden. De chauffeur is nagekeken door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar een ziekenhuis.

De schade aan zowel het pand als de taxi was groot. Hoewel er een diepe scheur in het pand zit, is er geen gevaar voor de bewoners.

Foto: Raymond Meter – 112 Groningen

Tom Veenstra

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

23 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

1 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

1 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden