Bron: Elin Stil
De politie is op zoek naar getuigen van een ernstig vuurwerkincident rond oud en nieuw.
Een man stond rond 23.10 bij een makelaarskantoor aan de Westerkade toen zwaar vuurwerk naar hem werd gegooid. Hij werd duizelig en kreeg een piep in zijn oren. Mogelijk verdwijnt die piep nooit meer. De politie denkt dat vuurwerk bewust naar het slachtoffer is gesmeten.
Toen het explosief werd gegooid stond er een groepje van vier mensen bij restaurant Hasret. Ook is het kruispunt daar druk met passerende fietsers. De politie vraagt zich of iemand van die mensen wat gezien heeft.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…
Bekijk reacties
Twee maanden na dato komt de politie nog eens met een vraag, en dan nog praten we over vertroebelde herinneringen en benevelde geesten.
Twee maanden na het incident gaat de politie op zoek naar getuigen.
Waarom hebben ze dat niet direct gedaan, je hebt dan heel wat meer kans op bruikbare informatie.
Het is maar goed dat het knalvuurwerk verboden wordt. Alhoewel je maar moet hopen dat de politie actie onderneemt bij incidenten.
Knalvuurwerk is niet het probleem. Illegaal vuurwerk wel. En dat zal blijven en toenemen wanneer het legale vuurwerk verboden wordt.
Ja joop want als je legaal vuurwerk ook verbiedt is het illegaal en dus een probleem. De oplossing is alle vuurwerk toestaan dan is er niets meer illegaal en zijn alle problemen de wereld uit.
Ah, de vuurwerklobby wil weer heel graag de aandacht afleiden van het feit dat bij ruim 80% van de ongevallen LEGAAL vuurwerk de oorzaak is. Afgezien nog van de overige vuurwerkellende uiteraard.