Categorieën: Nieuws

Politie vindt wapens en drugs bij inval in Schilderswijk

Een kilo drugs, messen, boksbeugels, een bijl, twee stroomstootwapens en cash geld. Dat is de opbrengst van een inval door de politie in een woning in de Schilderswijk in Groningen. De politie bracht de informatie over de inval maandagmiddag naar buiten.

De inval vond plaats op 23 januari jongstleden. Twee verdachten zijn aangehouden. Één van de twee arrestanten, een 42-jarige man, zit nog vast. Hij blijft zeker negentig dagen in hechtenis. De andere aangehouden persoon is op vrije voeten, maar blijft wel verdachte in de zaak.

De in beslag genomen drugs. – Foto: Politie Groningen

Tom Veenstra

Bekijk reacties

  • Er liggen heel veel wapens op tafel (kwaliteit niveau Tokkie) maar iemand met een 'echt' klein pistooltje was al koopman geweest bij dit drugs verkopende mannetje.
    Kan mooi even terecht het hok in waar hij niet de grote jongen hoeft uit te hangen gezien z'n tafeltje met puberrommel.

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

5 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

45 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

55 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden