Categorieën: Nieuws

Mensensmokkel op Groningen Airport Eelde

De Koninklijke Marechaussee heeft maandag op Groningen Airport Eelde een 36-jarige man uit Amersfoort aangehouden op verdenking van mensensmokkel.

De man liep tegen de lamp nadat hij twee Venezolaanse vrouwen had afgezet op de luchthaven. Personeel van de incheckbalie had de Marechaussee ter plaatse geroepen om de reisdocumenten te controleren. De vrouwen bleken na controle illegaal in Nederland te verblijven en stonden op het punt uit te reizen naar Spanje.

Na een eerste onderzoek bleek dat de twee vrouwen werkzaam waren in de prostitutie en over grote geldbedragen beschikten. De vrouwen zijn geweigerd om verder te reizen en in vreemdelingenbewaring gesteld. De man is aangehouden voor mensensmokkel.

Naast de verdenking van mensensmokkel onderzoekt de Marechaussee of er ook sprake is van witwassen.

Menno van Duinen

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 minuten geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

31 minuten geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

1 uur geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

1 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

2 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

3 uur geleden