Foto: Martin Nuver / 112groningen.nl
De politie heeft vrijdagmiddag een Burgernetmelding uitgegeven voor de bestuur van een zwarte Seat die doorreed na een aanrijding met een fietser op de Korreweg.
Ook de politie zelf is in de omgeving op zoek naar de auto, waarover via Burgernet bruikbare tips en informatie binnen zijn gekomen.
Een ambulance is ter plaatse om het slachtoffer van aanrijding na te kijken. Deze hoefde niet mee naar het ziekenhuis en werd door handhavers thuis gebracht.
De sneeuwpret en -overlast van woensdag krijgt donderdag nog een klein vervolg. Daarna is de…
Waar moet het nieuwe muziekcentrum komen te staan? Het college heeft woensdagavond laten weten alle…
De komst van een AZC naar de Eemsgolaan hield vorig jaar de gemoederen flink bezig.…
De komende nacht kan er weer (winterse) neerslag vallen in Groningen. Daarom blijft de weerswaarschuwing…
Per 1 april stopt Esseline Schieven als directeur-bestuurder van Nijestee. Volgens de woningcorporatie grijpt Schieven…
Eén van de twee dierenactivisten die vorig jaar september in het water sprongen tijdens een…
Bekijk reacties
De privacywetgeving is doorgeslagen.