Categorieën: Nieuws

Ruiten Forum Groningen permanent smerig en er is niks aan te doen

Zeer veel ruiten van het Forum Groningen zijn permanent smerig. Dat komt door de stenen waarmee het Forum is opgetrokken.

Het zijn natuurstenen en wanneer het regent komt er steenslijpsel vrij. Dat stroomt bij elke bui langs de ramen. Er is volgens een woordvoerder van het Forum niet veel aan te doen. De ramen zouden dan vrijwel iedere dag schoongemaakt moeten worden, maar dat is een onbegonnen zaak.

Uiteindelijk moet het probleem zichzelf oplossen. De natuurstenen geven steeds minder slijpsel af. Wanneer de ramen in het Forum vrij blijven van de stoffen uit de natuurstenen is nog niet duidelijk. Dat kan zeker nog een jaar duren.

Foto Kimberly Blaak Vieze ramen Forum Groningen
Foto Kimberly Blaak Forum Groningen
Andor Heij

Bekijk reacties

  • Who gives a shit?

    Is dit alles? Nou doe maar. Het grootste probleem in het Forum Groningen, vinden wij, is het storende geluid van de vele roltrappen. Dit probleem gaat pas verdwijnen als Dirk Nijdam en Hans Poll er iets aan gaan doen. Problemen zijn er om op te lossen!

  • ''Uiteindelijk moet het probleem zichzelf oplossen.'' Dit is dus niet permanent, zoals de titel wel doet vermoeden. Negatieve framing op deze manier.

  • Ramen verslechteren als je er niets aan doet, dan breken ze sneller. Wij wonen in het bos en er waait veel zand tegen de ramen waardoor ze sneller breken, in andere landen kunnen ze dit gewoon schoonmaken.. !! Google eens naar High rise window cleaning... Er niets aan doen is gevaarlijk.. !

  • Hopen dan maar dat het steenslijpsel geen agressieve stoffen bevat die het glas permanent beschadigen. Bij het uitspoelen van cementvoegen – hier waarschijnlijk niet van toepassing maar een ieder is vrij dat toch even nogmaals op te merken – komt er o.a. salpeter vrij. En dat laat blijvende strepen op het glas achter.

  • Die roltrappen maken een zacht zoemend geluid. Helemaal niet storend. Er schijnt zich een persoon aan te ergeren :p

  • Daar had toch meer geld aan gespendeerd moeten worden. Het enige dat ik mooi vind aan het Forum is het (spectaculaire) uitzicht. Voor de rest is het gebouw een toekomstige bodemloze financiële put. Met dat vloeroppervlak zal het nooit renderen. Misschien moet de gemeente maar alvast plannen maken om de vestiging Kreupelstraat te slopen en te verplaatsen naar het Forum. De verkoop (en verplaatsing) van de vestiging Europapark is ook een optie.

  • Ik denk dat dit nog maar het begin is van een gebed zonder einde. Het Forum wordt zo wie zo een financiële molensteen om de nek van de burgers van de gemeente Groningen. De hoop van de politiek is dan ook dat de werkelijke problemen nog een tijdje wegblijven, zodat de burgers zijn vergeten wie hen met dit megalomane project heeft opgezadeld. Denk op dit moment nu eens de studenten weg uit het Forum, die elke dag werkelijk alle beschikbare zitplaatsen in het Forum bezetten. Dan hou je een leeg gebouw over. Optisch bedrog dus.

  • De problemen voor HET MONSTRUM blijven komen . Wanneer komen de klachten over de windvlagen die om het gebouw vrij spel hebben ?
    .

Recente berichten

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

15 minuten geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

1 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

2 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

2 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

4 uur geleden

Gemeente: ‘Voorlopig geen probleem voor dierenambulance in zero-emissiezone’

Volgens het gemeentebestuur heeft de Dierenambulance Groningen voorlopig geen ontheffing apart nodig voor de zero-emissiezone…

4 uur geleden