Foto Andor Heij: Be Quick 1887 - Quick'20.
Twee clubs die bij Be Quick 1887 in de zondaghoofdklasse A spelen stoppen er mee na dit seizoen. Het gaat om MSC uit Meppel en Quick’20 uit Oldenzaal.
Beide clubs gaan zich focussen op het zaterdagvoetbal. Volgens de clubs is er dan meer beleving en bovendien willen de meeste jonge voetballers liever op zaterdag spelen. Bij Be Quick speelt deze discussie ook, maar de Groningers blijven voorlopig met hun prestatieteam op zondag acteren.
Dat beide clubs stoppen, betekent niet dat zij automatisch degraderen. MSC en Quick’20 staan net als Be Quick in de onderste regionen. Be Quick ontvangt zondag MSC.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…