Foto: flickr.com/photos/whiskymac/
Mensen die een reis overwegen vanaf Eelde doen er goed aan ook de atlas erbij te pakken, als ze de site kiesjevliegreis.nl bezoeken.
‘Het grootste eiland van de Canarische Eilanden is het eiland Mallorca. Een zeer geliefde bestemming voor jong en oud. Voor de mensen in het noorden en oosten van het land is het mogelijk om te vliegen naar Mallorca vanaf Eelde’.
Dat zal best maar op Mallorca ben je niet op de Canarische Eilanden.
Mallorca behoort tot de eilandengroep de Balearen die in de Middellandse Zee ligt. De Canarische Eilanden liggen in de Atlantische Oceaan op de hoogte van de Westelijke Sahara.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
U heeft helemaal gelijk. Ik zal dit onmiddellijk aanpassen. Groeten van Jochem van https://www.kiesjevliegreis.nl/
de jeugd leert geen aardrijkskunde meer en geen talen meer.
het is bedroevend gesteld
Hetzelfde als de Leleylijn Groningen> Leeuwarden en het spoor Assen> Leeuwarden