Categorieën: Nieuws

SP wil raadsbijeenkomst in Ten Boer over versterkingsoperatie

Er moet in januari een gemeenteraadsbijeenkomst in Ten Boer komen over de vertraging van de versterkingsoperatie van de woningen die getroffen zijn door aardbevingen. Dat zegt de SP.

Door in Ten Boer te vergaderen kunnen de inwoners van Ten Boer, Ten Post, Woltersum en andere dorpen in het aardbevingsgebied uitgebreid hun verhaal doen. De versterkingsoperatie van diverse woningen is uitgesteld en dat zorgt voor frustraties bij de bewoners.

“Groningers wachten al jaren in onzekerheid, onduidelijkheid en onveiligheid. Burgemeester, wethouders en raadsleden moeten van bewoners goed horen waar het misgaat en wat zij meemaken”, aldus SP fractievoorzitter Jimmy Dijk. “Volgens minister Wiebes zou 2019 het jaar van de uitvoering worden. Er is weer weinig tot niks gebeurd. Of de voortdurende vertraging een tactiek is, valt niet te bewijzen. Dat er nog altijd gesteggel is over centen in plaats van bewoners ruimhartig te compenseren is een feit.”

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Het wordt tijd dat onze bestuurders wat harder gaan optreden en met de vuist op tafel gaan slaan. Tijdens een bijeenkomst begin dit jaar over de versterking werd van alles beloofd. Ik had geen vertrouwen maar de heer den Oudsten vond dat ik de mensen niet in een negatieve spiraal moest brengen. Helaas is mijn vertrouwen ver ver weg en ook niet zo maar terug te winnen. Het is een echte soap geworden en vooralsnog zie ik geen verbetering.

  • Marc maar zijn wel een van de weinige partijen die zowel landelijk als regionaal voor de mensen opkomen

Recente berichten

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

28 minuten geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

31 minuten geleden

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

1 uur geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

2 uur geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 uur geleden