Foto: Hardt Hyperloop
Omwonenden gaan zich verzetten tegen de komst van het testcentrum van de hyperloop bij Meerstad.
De hyperloop is een buis waar een trein met hoge snelheid door heen kan. De testbuis is drie kilometer lang en komt ten noorden van het Slochterdiep. Die buis moet er in 2022 liggen.
Erik Schoppen woont in het dorp Lageland, waar de buis ook vlakbij komt te liggen. Hij vindt dat het landschap verpest wordt en hij vreest veel overlast van de aanleg van het testcentrum. Schoppen zegt ook dat de omwonenden niet zijn ingelicht over de komst van de hyperloop.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
"Not in my backyard!"
Verpest de hele omgeving. Alles schijnt algeregeld te zijn achter de schermen.
ja, mensen en vooruitgang, ze schijnen niet samen te gaan!
Sowieso een kansloos project, je kan het beter HYPEloop noemen.
Ga maar eens bij Ter Apel over de grens kijken bij Lathen, het mislukte zweefbaan project waar miljoenen zijn verspild.
en straks geven de koeien geen melk meer
Reacties vergelijkbaar met die bij de komst van de stoomtrein in 1839!
Het is even wennen, maar het is het uittesten van een beter transport systeem voor ons allen!
Moet toch kunnen, zelfs in Groningen!!
Koeien ..melk ?
Ik dacht dat de melk in de fabriek gemaakt werd.
https://joop.bnnvara.nl/nieuws/jongeren-weten-niet-waar-melk-vandaan-komt
Ik zie er wel toekomst in.
Maar zou ook stevig balen met zo'n buis pal naast m'n tuin, met bijbehorende overlast.
gewoon ingraven ( 4 meter is genoeg) ..heb je direct een soort van metro idee..
Top goed voor Groningen goed voor het milieu. Mensen moeten niet naïef zijn. Rijden in die miljoenen Auto's per dag is ook niet gezond voor ons en de kinderen. Als dit mee draagt aan een beter milieu .wala