Categorieën: Nieuws

Fietser en personenauto botsen op Overwinningsplein

Bij een verkeersongeluk dinsdagavond op het Overwinningsplein in de stad zijn een fietser en een auto met elkaar in botsing gekomen. Dat meldt Rick ten Cate van de incidentenwebsite tencatefotografie.nl.

Het ongeluk gebeurde rond 20.40 uur ter hoogte van het winkelcentrum. “Bij het ongeluk heeft de fietser de achterkant van de auto geraakt”, vertelt Ten Cate. “Hoe die botsing precies kon ontstaan is nog onbekend.” Ondanks dat de fietser daarbij ten val kwam raakte hij niet gewond. “Verpleegkundigen van de ambulance hoefden dan ook niet in actie te komen.”

Politieagenten hebben onderzoek gedaan naar de precieze toedracht. Het overige verkeer ondervond enige hinder van het ongeluk.

Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

4 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

5 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

8 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

8 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

9 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

9 uur geleden