Matt Williams (foto: Gerrie van der Boom - FotoKlick Fotografie
De kans bestaat dat Donar vanaf het seizoen 2021–2022 naar België moet voor competitiewedstrijden. De Nederlandse en Belgische basketbalbond laten namelijk uitzoeken wat de kansen zijn voor een BeNeLeague.
Het bedrijf Hypercube Business Innovation gaat dat onderzoek doen. Er worden zo veel mogelijk partijen bij betrokken. Dat zijn niet alleen de clubs, spelers en sponsoren, maar ook de fans. Het onderzoek start in januari en eind maart worden de uitkomsten gepresenteerd.
“Alle DBL clubs waren enthousiast over de presentatie en aanpak van Hypercube”, aldus Ramses Braakman, voorzitter van Dutch Basketball League. “We kijken met vertrouwen uit naar een proces waarin we een zo breed mogelijk draagvlak krijgen”.
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…