Studenten Alfa-college richten eerste studentenvereniging voor MBO’ers op

Zeven studenten van het Alfa-college uit Groningen hebben de eerste studentenvereniging van Nederland die zich alleen richt op mbo’ers opgericht. De naam is Primus.

Het doel van deze vereniging is om mbo-studenten van ROC’s in en rondom Groningen met elkaar in contact te brengen, een netwerk met bedrijven te ontwikkelen en samen een leuke studententijd hebben.

“We zijn trots dat het ons is gelukt om een studentenvereniging voor alleen mbo’ers op te richten, volgens onderzoek de eerste van Nederland. Met Primus gaan we mbo-studenten van verschillende scholen bij elkaar brengen, want normaal gesproken heb je alleen contact met studenten van je eigen school. Bij onze vereniging gaan we samen studeren, eten en drinken, vergaderen en plezier maken. Daarnaast willen we een netwerk met bedrijven creëren zodat onze leden makkelijker aan een stageplek of baan komen”, vertelt Wesley Wedzinga, één van de oprichters van Primus en ICT-student bij het Alfa-college.

Deel dit artikel: