Categorieën: Sport

Lycurgus wint eenvoudig van Talentteam

SAMEN. Lycurgus heeft zondagmiddag in Arnhem simpel gewonnen van het Talentteam, de huidige nummer 5 van de eredivisie. Het werd 0-3.

Alleen in de eerste set kon de thuisploeg de Groninger volleyballers nog bijbenen. Die set eindigde in 21-25. De overige sets gingen met 11-25 en 17-25 eenvoudig naar Lycurgus.

Lycurgus is nu, samen met Draisma Dynamo uit Apeldoorn, koploper in de eredivisie. Beide ploegen hebben 18 punten uit 7 wedstrijden.

redactie

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

3 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

4 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

14 uur geleden