Foto Lawand Zaza: Tunnel Paterswoldseweg
Vrijdag overdag werd er extra hard gewerkt aan de tunnel onder het spoor aan de Paterswoldseweg. De tunnel gaat namelijk vanavond om zeven uur open voor fietsers en voetgangers.
Half december gaat de tunnel ook open voor het overige verkeer. De tunnel vervangt de spoorwegovergang. Dit is nodig omdat er meer treinen gaan rijden en de spoorwegovergang daarom te lang dicht zou zijn.
Vorig weekeinde werd de tijdelijke busbrug al weggehaald. De bussen rijden vanaf 18 november op een weg naast het spoor over de onderdoorgang in de Paterswoldseweg, Tot die tijd worden de bussen omgeleid.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…