Foto: Erick Bakker
De collectieve basisteams Zuid van de Politie Groningen hebben donderdagavond in totaal 120 verkeersboetes uitgedeeld. Dat deden ze tijdens een grote controle op fietsverlichting op meerder plekken in de Stad.
In totaal werden er 98 boetes uitgedeeld aan fietsers zonder verlichting en 18 stuks waren voor bellende en appende fietsers.
Volgens de politie had de grote meerderheid ‘het wel goed voor elkaar’.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
Bekijk reacties
Kijk aan gioed bezig politie, maak er een dagelijks terugkerend ritueel van. Misschien dat fietsen Nederland er dan wel lering uit gaat trekken.
Trouwens ook waar het om appen in de auto gaat, direct bekeuren.
Zero Tolerance beleid, dat zal de enige remedie tegen deze structurele ergenissen in het verkeer zijn
"Volgens de politie had de grote meerderheid ‘het wel goed voor elkaar"
Ik wil Middenweg dus niet meer horen over het overgrote merendeel dat zonder licht rondrijdt
Mijn ( dagelijkse) beleving is: ..dat net die "enkele zonder licht" of met de telefoon bezig, blij mogen zijn dat men nog gezond thuis aankomt.
Dat is niet ten verdienste van hem/haar zelf ..maar van de andere weggebruikers die WEL goed opletten OOK VOOR HUN.
Waar lees jij dat men het in de aangehaalde alinea over verlichting spreekt? Denk zelf dat dit meer over bellende en appende fietsers gaat. Dat kost gelijk de nodige knaken (en terecht)
Prima werk. Pak dat tuig maar aan. Hoge boetes.