Foto Andor Heij
Vervoerder Qbuzz zet zondag extra bussen in voor de 23 duizend lopers en de toeschouwers van de 4 Mijl van Groningen. Bovendien stoppen enkele lijnen extra bij de P+R Haren.
Vanwege de hardloopwedstrijd zijn veel wegen zondag afgesloten voor het verkeer. Daarom is ook de route van veel buslijnen in de stad tussen 12.00 uur en 18.00 uur flink aangepast.
Reizigers die richting centrum willen, wordt aanbevolen in en uit te stappen bij het Hoofdstation.
Ook zijn er extra ritten van Qliner 300 van Emmen naar de stad, en Qliner 309 van Assen naar de stad. Meer informatie is te vinden op de website qbuzz.nl/gd.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…