Categorieën: Nieuws

Drie aanhoudingen in onderzoek naar overvallen Korreweg

De politie heeft een 18-jarige man uit Marum en twee jongens uit Groningen van 15 en 16 jaar aangehouden in het onderzoek naar overvallen op een cafetaria en een grillroom aan de Korreweg, vorige week vrijdag en zaterdag.

De 18-jarige verdachte zit nog vast; de twee minderjarige verdachten zijn inmiddels weer vrij, maar blijven wel verdachte in dit onderzoek. De recherche is bij het onderzoek geholpen door een anonieme melding, gedaan bij Meld Misdaad Anoniem.

De eerste overval vond plaats op vrijdagavond 4 oktober aan de Korreweg. De tweede, een mislukte poging, was een dag later, zaterdagnacht, ook aan de Korreweg. Hier is niets buitgemaakt.

 

Tom Veenstra

Bekijk reacties

Recente berichten

Dinsdag wisselvallig, tegen het weekeinde kans op zomerse temperaturen met kans op een kleine bui

Na een wisselvallige maandag, die warm begon en stormachtig eindigde, gaat Groningen een veelal droge…

5 uur geleden

Vindicat trakteert Stad op gratis openluchtconcert ter ere van 210-jarig bestaan

Op dinsdagavond 15 juli organiseert studentenvereniging Vindicat een muziek evenement ter hoogte van de Koninklijke…

6 uur geleden

Groninger aangehouden bij grootschalige politieactie tegen drugshandel en witwassen

Woensdag 9 juli heeft het Interventieteam HIT van de politie een gerichte actie gevoerd tegen…

6 uur geleden

Oud-FC Groninger Michael de Leeuw gaat naar derdeklasser Groen Geel

Ex-prof Michael de Leeuw maakt zijn rentree in het amateurvoetbal. De 38-jarige spits, onder andere…

7 uur geleden

Update: treinverkeer tussen Groningen en Assen hervat na aanrijding (update 2)

Reizigers tussen Groningen en Zwolle hebben maandag te maken gehad met flinke vertragingen, doordat er…

8 uur geleden

Regenboogbankje in Haren opnieuw vernield

Het regenboogbankje bij de rotonde aan de Kerklaan in Haren is afgelopen weekend opnieuw vernield.…

9 uur geleden