Categorieƫn: Nieuws

Inhaalverbod vrachtwagens rond Groningen uitgebreid

Er komt per 1 januari overdag een algeheel inhaalverbod voor vrachtwagens op de A7 tussen Groningen en Joure.

Volgens Rijkswaterstaat is dat nodig om de doorstroming in het verkeer beter te laten verlopen.

Rond Groningen komt een inhaalverbod in de spits voor vrachtwagens. Die geldt op de A7 tussen Groningen en Hoogezand en op de A28 tussen Groningen en Assen.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Dat wordt hoog tijd! Die vreselijke vrachtwagens, die toch al alles doen, wat niet mag, zouden de hele dag (24 uur) en op alle wegen ,niet mogen inhalen. Bijna bij alle grote ongelukken zijn vrachtwagens betrokken. Daarom: vracht zo veel mogelijk verplicht op de trein.

  • Dat is niet correct @Bob. Als je onder 'grote ongelukken' bijvoorbeeld alle dodelijke ongelukken verstaat dan zegt het CBS daar over: 'Een derde van alle dodelijke slachtoffers in het verkeer kwam om het leven door een aanrijding met een personenauto of bestelauto, bijna 14 procent door een vrachtwagen of bus, en 21 procent door een botsing met een boom of een ander vast voorwerp.'

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

40 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden