Foto: @Rijkswaterstaat
Er komt per 1 januari overdag een algeheel inhaalverbod voor vrachtwagens op de A7 tussen Groningen en Joure.
Volgens Rijkswaterstaat is dat nodig om de doorstroming in het verkeer beter te laten verlopen.
Rond Groningen komt een inhaalverbod in de spits voor vrachtwagens. Die geldt op de A7 tussen Groningen en Hoogezand en op de A28 tussen Groningen en Assen.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Bekijk reacties
Dat wordt hoog tijd! Die vreselijke vrachtwagens, die toch al alles doen, wat niet mag, zouden de hele dag (24 uur) en op alle wegen ,niet mogen inhalen. Bijna bij alle grote ongelukken zijn vrachtwagens betrokken. Daarom: vracht zo veel mogelijk verplicht op de trein.
Geldt dit ook voor de bussen? Die halen ook om de haverklap in met 100. Levensgevaarlijk!
Dan zul je toch eerst het spoorwegennet in dit land moeten gaan verdubbelen.
Dat is niet correct @Bob. Als je onder 'grote ongelukken' bijvoorbeeld alle dodelijke ongelukken verstaat dan zegt het CBS daar over: 'Een derde van alle dodelijke slachtoffers in het verkeer kwam om het leven door een aanrijding met een personenauto of bestelauto, bijna 14 procent door een vrachtwagen of bus, en 21 procent door een botsing met een boom of een ander vast voorwerp.'