Bijna driekwart van de scholen in de provincie Groningen doet mee aan een landelijk onderzoek van de GGD omtrent de gezondheid van scholieren.
De leerlingen van klas 2 en 4 krijgen een anonieme vragenlijst over hun gezondheid, levensstijl en welzijn. Het gaat om een landelijk onderzoek dat om de vier jaar gehouden wordt.
De bevindingen worden gebruikt om gemeentelijk beleid te ontwikkelen om de gezondheid en het welzijn van de kinderen te bevorderen. Elke school die mee doet krijgt een rapport over hun leerlingen. De eerste school in Groningen is aanstaande maandag aan de beurt.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…