De gemeente stelt 120 duizend euro extra beschikbaar voor de verbetering van de fietsoversteek Hoornsedijk. Eerder was daar al 180 duizend euro voor uitgetrokken.
De fietsoversteek over de drukke Van Ketwich Verschuurlaan, aan de westzijde van het Noordwillemskanaal, staat al lange tijd bekend als onveilig voor fietsers. In het midden van de rijbaan bevindt zich een kleine opstelstrook.
De opstelstrook wordt groter gemaakt door het fietspad aan de zuidzijde van de Van Ketwich Verschuurlaan iets af te buigen. Ook komt er een fietsdoorsteek tussen genoemd fietspad en het Pionpad, het fietspad richting Hoornsemeer en Hampshire Hotel. Als de gemeenteraad instemt, wil het college zo snel mogelijk aan de klus beginnen.
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Bekijk reacties
en zo komen er steeds minder plekken waar de automobilist (de koning van de weg) zijn claxon nog even goed kan laten horen.
120 duizend éxtra; 3 ton dus in totaal, voor wat extra asfalt en verf.
Je moet het maar durven aankondigen
En waarom geen tunneltje ?
Gleufje graven, betonnen koker laten zakken, en gleufje weer dicht.
In één nachtje klaar.
300000euro ? Voor een paar stenen ,stukje asfalt en wat zand ?
Hoeveel verkeersregelaars kun je daarvoor aan werk helpen ?
De gemeente moet maar even contact opnemen met bovenstaande reageerders. Die werken blijkbaar voor heel weinig. ?
Prima zaak.
Hoog tijd dat er iets gebeurt aan de onveilige situatie daar.
Onveilig ?
Leer uitkijken voor je de straat oversteekt, dan is er niets aan de hand.
En niet zo van: Daar kan ik nog wel voorlangs.
Je hebt natuurlijk helemaal gelijk Dobber, de situatie daar is heel veilig.
Sorry dat ik er totaal naast zat.