Categorieƫn: Nieuws

Dit weekeinde beperkt treinverkeer tussen Groningen en Leeuwarden

Er rijden dit weekeinde geen treinen tussen Buitenpost en Leeuwarden. Tussen Groningen en Buitenpost rijden alleen stoptreinen.

Er worden werkzaamheden uitgevoerd om het mogelijk te maken dat er extra sneltreinen gaan rijden tussen Groningen en Leeuwarden.

Zo wordt er in Hardegarijp een spoorwegovergang verwijderd. Er komt een tunnel voor in de plaats. Die gaat dit weekeinde deels open voor het verkeer en aan het einde van de maand helemaal.

Andor Heij

Recente berichten

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

23 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

32 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

4 uur geleden