Categorieën: Nieuws

Zuidbaan tijdelijke ring maandag weer open

Maandagmorgen, zes uur, dan is het zover, dan mag er weer verkeer over de zuidbaan van de tijdelijke zuidelijke ringweg richting Hoogezand.

Het intrillen van de damwand voor de noordzijde van de tunnelbak is bijna klaar, behalve bij de H.L. Wichersstraat. Voor de zuidwand van de tunnelbak heeft de aannemer veel meer tijd beschikbaar, er hoeft dan niet meer in de avond gewerkt te worden.

Het einde van de stremming na zes weken betekent dat de verkeersdrukte in de binnenstad voor het station langs minder wordt en ook dat de westelijke, de noordelijke en de oostelijke ring weer minder verkeersdruk zullen krijgen.

.

Ecco van Oosterhout

Bekijk reacties

  • Mooi ..dankjewel ..harde werkers ...
    En dan op vakantie ? Het is jullie gegund..
    Met vriendelijk groet ..

Recente berichten

Groningen teleurgesteld over vertrek Friesland uit noordelijke lobby

De recente beslissing van de provincie Friesland om zich terug te trekken uit de gezamenlijke…

1 uur geleden

Slootjesdag bij Biotoop: “Wat leeft er onder het wateroppervlak?”

Bij de Biotoop in Haren vindt zaterdag 'slootjesdag' plaats. Kinderen kunnen op deze dag kennis…

2 uur geleden

Groninger Molenweekend van start: “Maak kennis met het werk van molenaars”

Dit weekend staat de provincie Groningen in het teken van het Groninger Molenweekend. Tientallen molens…

3 uur geleden

Automobilist vliegt uit de bocht en rijdt lantaarnpaal omver

Een personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag fors beschadigd geraakt bij een…

3 uur geleden

Tropische zaterdag eindigt met kans op regen en onweer, daarna koeler en veelal droog

Een koeler front, met daarbij een paar regen- en onweersbuien, gaat de twee weekenddagen opsplitsen…

12 uur geleden

Problemen ondergrondse containers nog niet verholpen: meerdere pasjes kunnen ze ook de komende dagen openen

Bij sommige ondergrondse vuilcontainers lukte het vrijdag niet om ze te openen met de huisvuilpas.…

14 uur geleden