Categorieën: Nieuws

20-jarige videoscout tekent bij FC Groningen

FC Groningen heeft de 20-jarige Wes Beuvink aangetrokken als nieuwe videoscout. De 20-jarige uit Oldenzaal afkomstige scout tekende een tweejarige overeenkomst bij de Trots van het Noorden.

Wes Beuvink is afkomstig van het adviesbureau SciSports. Het bureau analyseert voetballers op tal van facetten. Daarnaast schrijft hij voor Tussen de linies, dat uitgebreid onderzoek doet op basis van van statistieken en data.

Technisch directeur Mark-Jan Fledderus zegt over de komst van Beuvink: “Met scouting willen wij een nieuwe weg inslaan. Onze scouts dienen naast live scouting ook affiniteit te hebben met data en video. Wes is een jonge scout, die voldoet aan het profiel en gespecialiseerd is in videoscouting.”

Tom Veenstra

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

28 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

1 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

1 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden