De terrassen in de Groningse binnenstad zijn ieder geval vanavond en morgenavond een uur langer open. Mogelijk duurt de verruiming van de openingstijden tot vrijdag. Dat besluit heeft de Gemeente Groningen dinsdagmiddag genomen.
In het centrum betekent dit dat de terrassen tot 03.00 vannacht open mogen blijven. Buiten het centrum is dat tot twee uur en aan het water zijn de terrassen tot 00.00 uur open. Verder mogen horecaondernemers al om 11:00 uur ’s ochtends de terrasstoelen al buiten zetten en mogen horecaondernemers zonder terrasvergunning óók tafels en stoelen buiten zetten.
De horeca-inspecteurs van de gemeente bepalen of het Tropisch Weer Scenario (TWS) van toepassing is. Als dat besluit genomen is, mogen horecaondernemers hun terrassen 1 uur langer openhouden dan normaal.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Een goede regeling om het alcoholverbruik terug te dringen.
Dat zouden meer notabelen moeten doen ! ?
En daarna nog even een nummertje van geiligheid in het Hoogstraatje. Kwam een filmpje voorbij op Sikkom.