Categorieën: Nieuws

Stadjer start petitie voor veilige waterlijn in Stadspark

Gonnie Bruintjes, een ‘bezorgde gebruiker’ van het Stadspark, is dinsdagmiddag een petitie gestart om alle oevers van de vijvers in het Stadspark te ontdoen van de beschoeiing aan de waterlijn.

Volgens de starter van de petitie overleed op 18 mei jl. een hond in het park, toen het van de kant bovenop een beschoeiingspaal sprong. De petitie stelt daarnaast dat de beschoeiing van de waterlijn in het Stadspark geen functie meer heeft.

Bruintjes pleit daarom voor meer natuurlijke oevers in het park, zoals deze de afgelopen jaren op meerdere plekken in het park zijn aangelegd.

Het ondertekenen van deze petitie kan op de website www.petities.nl

 

Tom Veenstra

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

4 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

47 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden