Categorieën: Nieuws

Studenten helpen vereenzaming bij ouderen tegen te gaan

Studenten van zeven studentenverenigingen in de Stad hebben dinsdagmiddag activiteiten georganiseerd voor ouderen in verschillende tehuizen.

Onder andere bij  woonzorglocaties De Dilgt in Haren en De Pelster, De Es en Ebbingepoort in de Stad werden activiteiten georganiseerd. Bij De Es werden poffertjes gebakken bakken met bewoners, bij de Pelster wordt gegymd met de ouderen en het koor van Albertus Magnus trad op bij De Dilgt.

Foto: Wouter Holsappel

Doel van de actie was om de vereenzaming bij ouderen tegen te gaan en hen een leuke dag te bezorgen. Het project is een samenwerking tussen de Studentendesk Groningen van het Rode Kruis en Contractus, koepelorgaan van de zeven studentenverenigingen.

Tom Veenstra

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

2 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

3 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

4 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

4 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

5 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

7 uur geleden