Categorieën: Sport

Lycurgus dwingt beslissingswedstrijd af

Abiant Lycurgus is weer op gelijke hoogte gekomen in de finaleserie om het landskampioenschap van het volleybal. De Groningers wonnen zondagmiddag in Doetinchem in vijf sets van Achterhoek Orion.

Lycurgus begon de wedstrijd voortvarend en wist gelijk de eerste set te winnen, met 21-25. In de volgende twee sets was de thuisploeg sterker: 27-25 en 25-19. Daarna was de koek op voor Orion: de vierde set ging met 16-25 eenvoudig naar de Groningers, en ook de vijfde set was een gemakkelijke prooi voor Lycurgus: 5-15.

De stand in deze ‘best of 5’ is nu 2-2. De beslissende vijfde wedstrijd vindt plaats op zondag 12 mei om 17.00 uur in MartiniPlaza.

redactie

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

25 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

1 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden