Categorieën: Nieuws

Laatste sporen sporthal De Wijert gewist

Ook de laatste sporen van de sporthal in de Wijert worden vrijdagochtend gewist. De sloopwerkzaamheden zijn afgerond, graafmachines zijn bezig om de laatste sporen van de oude sporthal onder een laag zand te begraven. 

Tegen de sloop van de sporthal was veel protest. Wijkbewoners en sportverenigingen vonden dat de hal moest blijven om genoeg ruimte en gelegenheid te behouden om te kunnen sporten.

Op de plek van de sporthal komt een nieuw multifunctioneel centrum, met een school, een bibliotheek en kinderopvang en twee nieuwe grote gymzalen. Deze zijn echter niet geschikt voor topsport. Deze activiteiten zijn verplaatst naar de nieuwe sporthal bij de Euroborg.

Tom Veenstra

Bekijk reacties

  • Weer een stukje historie dat met de grond gelijk is gemaakt. Chapeau gemeente Groningen
    Goed bezig. Welk pand is nu aan de beurt?

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

1 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

3 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

4 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

14 uur geleden