Groningen Schoon Dankzij Mij is niet te spreken over de zadelhoesjes die Fietsstad Groningen verspreidt. Beide organisaties worden door de gemeente omarmd.
Fietsstad Groningen doet de hoesjes om zadels van ‘fietshelden’, die de fiets in de binnenstad goed parkeren. Het komt de toegankelijkheid, veiligheid en een aantrekkelijk straatbeeld ten goede.
‘Met het laatste zijn wij het niet eens. We hebben daarom gevraagd met deze vorm van zwerfafval te stoppen’, meent Groningen Schoon Dankzij Mij.
Op station Europapark was aan het einde van vrijdagmiddag veel politie-inzet. Dat gebeurde na een…
Dudok aan het Diep aan de Turfsingel is vrijdag feestelijk officieel geopend. (meer…)
De brede welvaart in Groningen laat een gemengd beeld zien. In algemene zin gaat het…
De politie is op zoek naar getuigen van een bedreiging met een steekwapen richting een…
De Universiteitsbibliotheek Groningen bestaat deze vrijdag precies 410 jaar. Dit werd gevierd met een feestelijke…
De gemeente Groningen sluit zich aan bij de oproep van Amsterdam en roept het kabinet…
Bekijk reacties
zo'n hoesje is bijna net zo nuttig als een dekentje (voor op het terras). het inspireert en motiveert en het leuke is dat je er zelf aan mag meebetalen.
Pas de tekst op het zadelhoesje aan: 'Fietsheld ben je, dubbelheld ben je als je ook zwerfvuil meeneemt naar de afvalbak'
Wat een domme sukkels daar bij Fietsstad Groningen. Een held is volgens mij toch heel wat anders.
Zolang alle infra nog rondom de auto is ontworpen en de auto overal en altijd voorrang krijgt en (veel) vaker groen bij het stoplicht dan fietsers, is Groningen vooral een autostad, en geen fietsstad.
Wel blij dat het parkeren nu duurder wordt, mooie stap in de goede richting.