Martijn de Jong Posthumus en Mariëlle van der Sluis in Oost China
Martijn de Jong Posthumus en Mariëlle van der Sluis zijn na een monstertocht gearriveerd in Oost-China. Het doel van de fietstocht is om vijfhonderd fietsen in te zamelen voor kinderen uit armoedegezinnen.
Er zijn inmiddels 432 fietsen binnen. De fietsen worden opgeknapt door WerkPro. De gemeente Groningen en de kinderopvang SKSG steunen onder meer de actie van Posthumus en Van der Sluis.
De Groningers zijn in april vorig jaar vertrokken naar Tianjin, partnerstad van Groningen. Onderweg gingen zij door 23 landen en legden ruim 14.000 kilometer af. Voor de winter verwachten de fietsers terug te zijn in Groningen, maar eerst gaan ze nog verder fietsen door Azië en via o.a. Finland weer naar Groningen.
Dinsdagochtend vertelde Mariëlle van der Sluis over hoe de tocht tot nu toe was geweest, via een Skypeverbinding, in de OOG Ochtendshow.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…