Categorieƫn: Nieuws

Bonden voeren actie op Grote Markt voor beter pensioen

De vakbonden organiseren woensdag 29 mei een grote actie op de Grote Markt voor een beter pensioen. Dat gebeurt een dag na de landelijke stakingsdag in het openbaar vervoer.

De bonden willen dat de pensioenleeftijd bevroren wordt op 66. Daarnaast moeten mensen met een zwaar beroep eerder kunnen stoppen met werken. Ook moet het pensioen mee stijgen met de prijzen.

Naast Groningen zijn in Eindhoven, Arnhem en Den Haag bijeenkomsten van 11.00 tot 13.00 uur met werknemers uit onder andere de zorg, bouw, schoonmaak, metaal en industrie.

Andor Heij

Recente berichten

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

24 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

34 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

4 uur geleden